Współpraca

Własna przetwórnia ryb, a także nowoczesne maszyny pakujące to gwarancja zachowania świeżości i najwyższej jakości wyrobu końcowego. Karp z Krogulnej, jak i wszystkie pozostałe produkty znajdujące się w ofercie Gospodarstwa Rybackiego Lasów Państwowych w Krogulnej są dostępne zarówno w sprzedaży bezpośredniej (dla klientów indywidualnych), jak i hurtowej (dla dużych odbiorców). Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasza elastyczność w działaniu pozwala na pełne dopasowanie każdego produktu pod konkretne wymogi klienta.

Nowe możliwości i długofalowa współpraca

Dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Dotyczy to nie tylko rodzaju asortymentu, ale również wagi czy wielkości całych ryb lub jej elementów. Ponadto nowoczesne maszyny pakujące dają możliwość wybrania odpowiedniego wariantu opakowania, dzięki czemu gotowe produkty zostają zabezpieczone i mają relatywnie dłuższy termin przydatności. W ten sposób możemy oferować współpracę na szeroką skalę. Obecnie współpracujemy zarówno z dużymi sieciami, jak i małymi odbiorcami. Stawiamy na obsługę długoterminową — cechuje nas dbałość o szczegóły i utrzymanie jednakowej jakości produktów, co sprawia, że nasi odbiorcy zawsze są w pełni zadowoleni. 

Pewność konkurencyjnej i niezmiennej ceny

Oferujemy bogatą gamę produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie, a każdego zainteresowanego współpracą traktujemy z poszanowaniem jego interesu. Dlatego też oferty Gospodarstwa Rybackiego w Krogulnej w całości ustalane są indywidualnie, aby były w pełni dopasowane do konkretnych wymogów oraz potrzeb. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, gwarantujemy stabilność warunków umowy przez cały okres jej trwania. 

Wszelkie zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować na adres e-mail:
renata.olszewska@katowice.lasy.gov.pl